TYRINĖKITE IR PAŽINKITE BALTUS: KVIEČIA MOKYMŲ CIKLAS

Šiaulių turizmo informacijos centras  įgyvendindamas 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programos projektą Nr. LLI-447 „Baltų kultūros pažinimo skatinimas ir žinomumo apie tarptautinį kultūros kelią „Baltų kelias“ didinimas“ rengia mokymus. 
„Džiaugiamės galėdami pažindinti visuomenę su unikalia baltų kultūra kviesdami juos į nemokamus mokymus. Mokymai vyks nuotoliniu būdu, šių metų kovo-balandžio mėnesiais, antradienį – trečiadienį. Besidomintieji baltų kultūra turės galimybę net kelias valandas per dieną klausyti pranešimų apie baltų kultūrą ir gyvenimą“, - teigė centro vadovė Rūta Stankuvienė.
Jau įrengtas centras „Baltų kelias“ laukia, kada galės atverti duris visiems lankytojams, tad iki to laiko galima pasidomėti ir geriau pažinti mūsų kilmę ir jau būti „pažengusiais“ lankytojais naujausiame, vieninteliame Lietuvoje ir Latvijoje tarptautinio kultūros kelio „Baltų kelias“ lankytojų centre Šiauliuose.
Atrinkta net 16 unikalių temų, kurios pristato tiek baltiškuosius maršrutus, tiek baltų mitologiją ir religiją.
Pranešimus skaitys ir į interesantų klausimus atsakys lektoriai prof. dr. Vykintas Vaitkevičius, prof. dr. Rimvydas Laužikas, prof. habil. dr. Daiva Vyčinienė ir kiti.

TIK GIDŲ registracija: https://forms.gle/2CocSgvwNSpwt1RZA 

 

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga
Šis pranešimas  parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio pranešimo  turinį atsako Šiaulių turizmo informacijos centras. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. 

Atsiliepimai

Komentuoti