2020 rugpjūčio 12 14:48 Trečiadienis
18 °C, 3.1 m/s, debesuota su pragiedruliais
+370 41 523 110,
baltukelias@gmail.com
Vilniaus g. 213 - 77, Šiauliai

Projekto viešinimas

Pagrindiniai projekto viešinimo tikslai yra:

  • skleisti informaciją apie projektą, jo tikslus, metodus ir rezultatus;
  • palengvinti bendradarbiavimą ir keitimąsi informacija tarp atitinkamų bendruomenių, siekiant sukurti komunikacijos kanalus su suinteresuotais subjektais, bendruomenėmis ir verslu skleidžiant projekto rezultatus;
  • užtikrinti, kad projekto produktai būtų naudojami komerciniame kontekste ir panašiai.

Projekto viešinimas derinamas įvairia veikla:

  • Projekto viešinimas užtikrina projekto rezultatų darnumą ir ilgaamžiškumą. Siekiant šio tikslo, buvo organizuotas seminaras, kuriame visuomenei pristatyti įvairūs projekto metu sukurti produktai, įskaitant informaciją ir naujai sukurtą prieigą prie daugelio natūralių ir kultūrinių baltų paveldo objektų.
  • Projekto viešinimo renginiai informuoja ir platina visuomenei skirtus projektų rezultatus. Pagamintos brošiūros su įdomiais gamtos paveldo objektais įvairiuose regionuose. Brošiūros platinamos turizmo informacijos centruose, turizmo mugėse ir kt., tam, kad lankytojai būtų informuoti apie galimybę aplankyti patrauklias vietas jų lankomose apylinkėse.
  • Socialiniai tinklai taip pat aktyviai naudojami reklamuoti projekto metu sukurtus produktus. Tai daroma ne tik per regioninius, bet ir per nacionalinius kanalus.

Pagrindiniai projekto tikslai:

  • Didinti žinomumą ir sąmoningumą apie baltų materialaus bei nematerialaus, kultūrinio ir natūralaus paveldo išsaugojimą. Informacija apie „Baltų kelią”, kuri yra pateikta tinklalapyje, padidins žinomumą ir sąmoningumą apie baltų materialaus bei nematerialaus, kultūrinio ir natūralaus paveldo išsaugojimą.
  • Naujoviško ir darnaus turizmo produkto kūrimas. Parengti straipsniai, televizijos reportažai ir kitos žiniasklaidos reklamos priemonės regioniniu ir nacionaliniu lygmeniu bei tinklalapio informacija didins paklausą aplankyti naujoviškus ir darnius turizmo produktus, kurie bus įsteigti projekto teritorijoje.
  • Kultūros turizmo paslaugų, produktų ir prieinamumo kokybės ir įvairinimo gerinimas. Lietuviams ir latviams bus rengiami informaciniai seminarai, skirti pristatytų visai projekto veiklai ir rezultatams, taip pat bus suteikiama žinių apie dalyvavimo naujame turistiniame kelyje pranašumus, galimybė tęsti veiklą ir t.t.
Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu baltukelias@gmail.com
Accessibility