2020 rugsėjo 24 23:15 Ketvirtadienis
17.17 °C, 3.6 m/s, debesuota su pragiedruliais
+370 41 523 110,
baltukelias@gmail.com
Vilniaus g. 213 - 77, Šiauliai

Apie mus

 

ŠIAULIŲ TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS

Tai biudžetinė įstaiga, kuri stiprina Šiaulių miesto ir regiono ekonominę, sociokultūrinę, rekreacinę gerovę per turizmo informacijos skleidimą (skatinimą) ir vietos rinkodarą, formuoja turistinį miesto įvaizdį ir tarptautinį jo žinomumą. Taip pat renka, kaupia ir turistams bei Šiaulių miesto svečiams teikia informaciją apie teikiamas turizmo paslaugas, lankytinas Šiaulių vietoves ir objektus, skleidžia informaciją apie Šiaulius mieste, regione, šalyje, užsienyje, plėtoja turizmo sektorių, rengia gidų kursus, nuomoja dviračius, rūpinasi turizmo paslaugų reklama, organizuoja turizmą propaguojančius renginius, ekskursijas, prekiauja suvenyrais ir liaudies amatų gaminiais.

Įstaigos veiklos tikslas – tenkinti viešuosius interesus, vykdant visuomenei naudingą veiklą. Šiaulių TIC svečiams ir miesto gyventojams teikia informaciją apie Šiaulių ir Šiaulių regiono istoriją, lankytinas vietas, vykstančius renginius, turizmo paslaugas bei galimybes. Taip pat organizuoja miesto renginius ir vykdo įvairius komunikacinius projektus, susijusius su Šiaulių miesto įvaizdžio stiprinimu, vietinių gyventojų tapatumo skatinimu ir turistų srautų didinimu.

Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu baltukelias@gmail.com
Accessibility