2020 spalio 20 12:03 Antradienis
6.81 °C, 3.1 m/s, debesuota su pragiedruliais
+370 41 523 110,
baltukelias@gmail.com
Vilniaus g. 213 - 77, Šiauliai

INTERREG SEMINARAS VENTSPILYJE

2019 metų gegužės mėn. 8 d. Ventspils Pārventa bibliotekoje vyko informacinis seminaras, skirtas pareiškėjams, norintiems teikti projektų paraiškas trečiajame „Intereg“ Lietuvos – Latvijos programos kvietime.

Seminaro metu buvo suteikta visa informacija apie trečiąjį programos kvietimą teikti paraiškas, dalyviai, suskirstyti grupelėmis, vykdė praktines užduotis, skirtas konkretiems specifiniams programos tikslams įsisavinti bei dalijosi sukaupta patirtimi.

Projekto „Tarptautinis kultūros kelias Baltų kelias“ (LLI-187) partneriai taip pat dalyvavo seminare. Šiaulių turizmo informacijos centras, kaip projekto pagrindinis partneris, gavo kvietimą ne tik dalyvauti seminare, bet ir pristatyti projekto „Tarptautinis kultūros kelias Baltų kelias“ gerąją patirtį. Dalijomės informacija ir susirinkusiems seminaro dalyviams pristatėme, ką nuveikėme, ką sukūrėme ir ką dar planuojame sukurti.

 

 

 

Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu baltukelias@gmail.com
Accessibility